Гарантія якості

Якщо ви хочете найкращого для свого автомобіля – подаруйте йому оригінальні запчастини!

 

Якщо автомобілю потрібні запасні частини після аварії або під час обслуговування та ремонту, важливо, щоб було встановлено оригінальні запчастини. Саме вони є новими та єдиними компонентами, схваленими та гарантованими виробником транспортного засобу. Головна перевага фірмових вузлів та агрегатів – належна сертифікація та гарантія якості. Це означає оптимальні експлуатаційні характеристики та максимальний термін їхньої служби.

 

Гарантією того, що встановлені оригінальні запчастини є факт їх придбання у авторизованого представника. Купити запчастини, схвалені виробником автомобіля, можна на веб-сайті дилерського центру або відвідавши його.

 

Автотрейдинг Атол Груп гарантує, що всі продані та поставлені оригінальні запасні частини та аксесуари будуть без дефектів матеріалу та виробничих дефектів на момент їх отримання дилерським центром. Гарантія на запасну частину починається з передачі в ремонтну зону або під час продажу клієнту. Якщо деталь замінюється за гарантією на автомобіль або гарантією на запасну частину, то для нової деталі дійсні терміни гарантії на автомобіль або терміни гарантії на запасну частину, куплену спочатку.