Мережа фірмових сервісів

Автотрейдинг Сервіс – мережа офіційних сервісних станцій, що працюють у Києві, Дніпрі, Вінниці, Одесі та Харкові. Ми дбаємо про вашу безпеку та мобільність, забезпечуючи справну та надійну роботу автомобіля.

 

Особливість наших автосервісів – повний комплекс послуг, починаючи від заміни мастила в автомобільному двигуні та закінчуючи передпродажною діагностикою автомобіля. У мережі обслуговуються не лише легкові, а й легкі комерційні автомобілі та мікроавтобуси, надаються послуги для всіх типів двигунів, включаючи електричні та гібридні. Крім обслуговування індивідуальних автовласників компанія працює з корпоративними клієнтами.

 

СТО мережі працюють за єдиним стандартом, регулярно проходять сертифікацію, забезпечені докладними технічними посібниками з ремонту.

 

Контактна інформація м. Київ:

 

Контактна інформація м. Одеса:

 

Контактна інформація м. Харків:

 

Контактна інформація м. Дніпро:

  • Автоцентр SKODA, вул. Дружби 3а Дніпровський район, смт. Слобожанське  0 800 331 561
  • Автоцентр SUZUKI, вул. Дружби 3а Дніпровський район, смт. Слобожанське  +38 (050) 376-13-72
  • Автоцентр RENAULT, вул. Дружби 3а Дніпровський район, смт. Слобожанське  +38 (050) 710-25-07
  • Диллер Harley-Davidson, вул. Дружби 3а Дніпровський район, смт. Слобожанське  +38 (050) 710-25-07

 

Контактна інформація м. Вінниця:

 

Ми візьмемо на себе всі турботи про Ваш автомобіль: усунення несправності без повторних витрат, увага до слів клієнта та надійне дотримання всіх обіцянок та домовленостей є ключовими аспектами сервісного обслуговування. Професіоналізм, ефективність та технологічність – основи роботи нашої сервісної служби, якій ви можете повністю довіряти. Діагностика та ремонт на нашій офіційній сервісній станції - запорука надійної та тривалої експлуатації вашого автомобіля.