Корпоративним клієнтам

Пропонуємо корпоративним клієнтам вигідні умови співпраці, знижки на обслуговування, послуги готелю сезонного зберігання шин, різноманітні програми лояльності.

 

Персональний менеджер допоможе  ефективно управляти вашим корпоративним парком і професійно його обслуговувати. Всі корпоративні клієнти можуть скористатися програмою trade-in, щоб швидко та без зайвих фінансових витрат оновити парк службового автотранспорту.

 

Ми обслуговуємо корпоративні парки Syngenta, ОТП Лізингу, Порше Лізинг Україна, Ферреро Україна, Берлін-Хемі/А.Менаріні Україна, Кока-Кола Україна Лімітед, Біоноріки, Національної поліції. 

 

Шинний готель

 

Послуга, що дозволяє зручно проводити сезонну заміну шин та зберігати їх у належному стані. Скористайтеся послугою «Шинний готель» в дилерській мережі Автотрейдінг, щоб збільшити термін служби шин або коліс вашого авто, уникнувши їх передчасного зношування.

 

Правильне зберігання шин - запорука їх довготривалої та безпечної експлуатації. Необхідно дотримуватися оптимального температурного режиму, не нижче 10°С і не вище 25°С, вологості повітря до 80-85%, уникати потрапляння пилу та вологи, прямих сонячних променів.

 

З нами процес заміни шин стане комфортнішим. Вам не доведеться шукати відповідне приміщення для їх зберігання та перевозити на сервісну станцію для шиномонтажу. Послуга доступна в Києві, Харкові, Одесі, Вінниці та Дніпрі.

 

Наші переваги:

 

  • Шини зберігаються в спеціально обладнаному приміщені, де створені відповідні умови для захисту гуми від перепадів температурі та вологості.
  • Використовується спеціальне закрите приміщення під наглядом цілодобової охорони.
  • Не потрібно перевозити шини на сервісну станцію для шиномонтажу.
  • Ми гарантуємо надійне зберігання ваших шин за доступною ціною.